Posilování eBook

Fatimma.cz Posilování Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Posilování! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Posilování a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Posilování.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,10 MB

ISBN: 8024708612

POPIS
Známá propagátorka a trenérka fitness a aerobiku připravila společně se svojí dcerou knížku, přinášející soubor účelových posilovacích cvičení, která jsou uspořádána podle anatomicko-fyziologického působení na jednotlivé oblasti pohybového ústrojí a v souvislosti s tím na nervovou, dýchací a srdečně-cévní soustavu. Cviky jsou demonstrovány na více než sedmi stech fotografiích a rozděleny podle svalových skupin a kloubů, které se na pohybu podílejí. Kniha je určena všem, kteří chtějí samostatně cvičit doma i v posilovně, a zárověň přináší velké množství nápadů a rad cvičitelům a trenérům fitness.
STÁHNOUT ČÍST
Posilování bederní páteře: cviky na bederní páteř - Onefit.cz
Posilování mentální kondice 365 úkolů na celý rok. Čtenářské recenze (2) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (2x) Vaše hodnocení Jako je zapotřebí udržovat si fyzickou kondici, je potřeba posilovat i tu mentální. ...
Posilování prsních svalů | Pro muže | Kritiky.cz
Hrazdy a bradla jsou základní pomůcky pro efektivní posilování vlastní vahou, které se uplatní v každé domácnosti. Hrazda na shyby i další cviky může být dveřní, nástěnná, stropní či volně stojící (použitelná i jako venkovní hrazda).K dispozici je i hrazda na ribstole.Více kategorií včetně multifunkčních strojů nabízejí také bradla.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY