Vaříme zdravě pro diabetiky eBook

Fatimma.cz Vaříme zdravě pro diabetiky Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Vaříme zdravě pro diabetiky! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Vaříme zdravě pro diabetiky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Vaříme zdravě pro diabetiky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,13 MB

ISBN: 9788072366521

POPIS
Jíte rádi koláče, milujete nudle a brambory a myslíte si, že se jich budete muset kvůli cukrovce zříci? Je pravda, že při diabetu mellitu II. typu je nejlepší terapií změna stravovacích návyků. Přesto si i nadále můžete pochutnávat na oblíbených pokrmech, jako jsou špagety s omáčkou pesto, pizza nebo palačinky s kompotem. Jíst z diabetologického hlediska správně, znamená především jíst zdravě. Chce to jen vědět, jak na to! Že je to skutečně jednoduché, vám ukáže naše publikace s mnoha chutnými recepty, potravinovým rádcem a praktickými tipy. Bez výčitek si vychutnejte recepty na každý den* 92 nejrůznějších receptů pro všední den. Jídla, která budou vaší rodině i hostům chutnat stejně jako vám.* Praktické tipy: Odpovědi na skutečně důležité otázky ohledně výživy při cukrovce II. typu - užitečné rady z lékařské praxe.* Jídlem proti hyperglykemii: Vzorové plány, jak si můžete rozdělit přijímané sacharidy do několika jídel. A k tomu potravinová pyramida a glykemický index potravin, abyste získali přehled o výměnných jednotkách a glykemickém zatížení.
STÁHNOUT ČÍST
Vaříme zdravě pro diabetiky - Doris Fritzsche, Marlisa ...
Vaříme zdravě pro diabetiky Marlisa Szwillus. Vaříme zdravě pro diabetiky. Marlisa Szwillus. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha Skladem u dodavatele Doručen í ZDARMA od 899 Kč ...
Vaříme zdravě pro diabetiky - 2. vydání - Szwillus Marlisa ...
Raabe Dieta pro diabetiky: Doporučení lékaře, vzorové jídelníčky, recepty (978-80-7496-383-4) Kniha od známého gastroenterologa Petera Minárika, diabetoložky Barbory Zobokové a výživové poradkyně Evy Blaho je vítanou podporou pro pacienty trpící cukrovkou a jejich příbuzné, ale i pro další zájemce o dietní stravování.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY