Žena 30+ eBook

Fatimma.cz Žena 30+ Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Žena 30+! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Žena 30+ a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Žena 30+.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,36 MB

ISBN: 9788024751788

POPIS
Slaví vaše kamarádka, kolegyně, sestra či dcera třicátiny? Tato knížka je tím nejlepším dárkem, který ji určitě potěší. Konečně se dozví, že už nemusí chodit do solárka, běhat maraton, učit se vařit nebo čekat na velkou lásku. Může také přestat snít o profesi letušky nebo korunce královny krásy. Humorný text a vtipné ilustrace ji zaručeně pobaví!
STÁHNOUT ČÍST
Tričko - výročí žena 30 - LevneDarecky.cz
Těhotné ženy absolvují po čas své gravidity hned několik ultrazvukových vyšetření. Když pomineme to počáteční, které jejich stav potvrdí, jsou nejdůležitějšími ty ve 12., 20. a 30. týdnu těhotenství. Je ale třeba absolvovat všechna na specializovaném pracovišti, nebo je provede každý gynekolog?
Žena-in
Já, blogerka: Žena 30+ Grada Humor, satira můžete ihned zakoupit v obchodě Alza.cz Elektro, který tento produkt prodává za skvělou cenu 99 Kč s rychlým doručením. Grada Já, blogerka: Žena 30+ Humor, satira Kniha Já, blogerka: Žena 30+:Být ženou znamená umět uvařit, být po očku v obraze co se nosí, zvládat několik rolí ve společnosti a k ženství patří i ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY