Jak komunikovat s různými typy lidí eBook

Fatimma.cz Jak komunikovat s různými typy lidí Image

INFORMACE

Hledáte knihu Jak komunikovat s různými typy lidí? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2014 a autorem je Radomil Bábek? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Jak komunikovat s různými typy lidí.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,69 MB

ISBN: 9788090541603

POPIS
Publikace se záměrně malým formátem (A6) je první z řady komunikačních příruček pro každého. Kromě charakteristiky komunikačních typů se věnuje např. správnému kladení otázek, naslouchání a dalším tématům, která patří k základům komunikace. Jejím záměrem není dát návod, jak s lidmi manipulovat, ale naopak pochopit zákonitosti komunikace a porozumět druhému. Jen tak si dokážeme vysvětlit některé reakce, jednání a motivy lidí kolem nás. Jednoduchá a praktická příručka pobaví, ale především přináší netradiční poznatky a postřehy z oblasti komunikace. V jejím závěru mohou čtenáře prostřednictvím rychlého testu určit vlastní komunikační typ, který jim o nich mnohé prozradí.
STÁHNOUT ČÍST
Jak komunikovat s různými typy lidí, kniha | E-shop Everesta
Objednejte si kurz „JAK JEDNAT S RŮZNÝMI TYPY LIDÍ", který Vám vyladíme dle vašich konkrétních potřeb na míru.
Jak jednat s různými typy lidí - APOS Ji
• Jak komunikovat s různými typy lidí - tempo - časování. • Modifikace chování a proč ho použít. • Individuální komunikační strategie. • Preventivní kroky v komunikační strategii pro předcházení vzniku konfliktů. Posluchači obdrží studijní materiály:
SOUVISEJÍCÍ KNIHY