Holky, neděste se puberty eBook

Fatimma.cz Holky, neděste se puberty Image

INFORMACE

Holky, neděste se puberty je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Damien Weighill. Přečtěte si s námi knihu Holky, neděste se puberty na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Holky, neděste se puberty.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,44 MB

ISBN: 9788025335802

POPIS
Není trapný číst knížku o pubertě. Trapný je o pubertě nic nevědět! Všechno, co potřebuješ znát – vtipně a s nadhledem.Vlasy by sis mohla mýt třikrát denně, na obličeji se ti dělají pupínky a rodina tě dohání k šílenství… Co se to, sakra, děje? Upřímně – nastal čas postavit se pravdě čelem a řadu věcí si nechat vysvětlit. Dospívání je jako jízda na divoké horské dráze, ale může být o dost klidnější, když víš, co máš čekat. Poradíme ti se vším, co potřebuješ vědět: výběrem podprsenky počínaje a objasněním, co se to s tvým tělem děje, konče. Uvidíš, že když budeš vědět, která bije, hodíš se do klidu a pubertu bez úhony přežiješ!
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Holky, neděste se puberty - Lizzie Cox, Damien ...
Publikace HOLKY, NEDĚSTE SE PUBERTY od autorů Lizzie Coxové a Damiena Weighilla ji zábavnou formou seznámí s úskalími této doby a citlivě ji provede […] 23. května 2017 Z pohádkové postýlky - kniha Tato kniha je výběr pohádek, a to jak veršovaných, tak i normálně psaných.
Kluci nedeste se puberty | HLEDEJCENY.cz
Holky, neděste se puberty. Kdo napsal knihu Holky, neděste se puberty? Autorem je Lizzie Cox, Damien Weighill. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY