Velká kniha bylinek eBook

Fatimma.cz Velká kniha bylinek Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Velká kniha bylinek! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Velká kniha bylinek a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Velká kniha bylinek.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,66 MB

ISBN: 9788074060809

POPIS
S jedinečnou publikací Velká kniha bylinek objevíte snadnou, bezpečnou a nanejvýš příjemnou bylinnou péči o tělo, zjistíte, jak jednoduchý a účinný může být úklid s bylinkami, jak nevšední a skvělou chuť mohou mít jídla, ochucená bylinkami… V této výpravné knize najdete důležité informace o stovce známých i méně běžných bylinek, jejich vlastnostech, použití i zajímavostech kolem nich. Dozvíte se, jak si bylinky vypěstovat na zahradě i na okenním parapetu, jak je sušit a skladovat, jak je používat pro zdraví i krásu celé rodiny. V knize najdete množství informací, rad, receptů i praktických návodů na využití těchto zázračných rostlin!
STÁHNOUT ČÍST
Bylinky - Velká kniha - 9788025610350 od Svojtka&Co.
VELKÁ KNIHA BYLINEK. Levandule lékařská Levandule lékařská (L. angustifolia, syn. L. vera, L. officinalis, L. spica) v přírodě roste ve vápenatých půdách v nadmořské výšce 500 ...
Bylinky - kniha - Brno - Sbazar.cz
Velká kniha bylinek - nová( zabalená ve folii) Při vydražení více předmětů - hradíte jedno poštovné dle váhy a tarifu pošty - platí u všech aukcí i kde není uvedeno. Při větším počtu položek je možné, že se vám načte neúměrně poštovné. Proto mne raději kontaktujte emailem.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY