Finanční strategie v mezinárodním podnikání eBook

Fatimma.cz Finanční strategie v mezinárodním podnikání Image

INFORMACE

Hledáte knihu Finanční strategie v mezinárodním podnikání? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2007 a autorem je Josef Taušer? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Finanční strategie v mezinárodním podnikání.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,86 MB

ISBN: 8073573218

POPIS
Publikace se orientuje na podnikatelské subjekty, kterým globalizace přináší řadu podnikatelských příležitostí, ale také rizika, se kterými je mezinárodní podnikání spojeno. Charakter mezinárodního podnikání se rychle vyvíjí a s ním dochází i ke změnám možností a metod jeho financování. Kniha ukazuje vývojové trendy v této oblasti a alternativy finančních strategií firem s ohledem na charakter jejich podnikatelských aktivit a různý stupeň internacionalizace činnosti.
STÁHNOUT ČÍST
Mezinárodní management a marketing - Vysoká škola ...
Finanční správa České Republiky je soustavou správních orgánů pro výkon daní. Na stránkách naleznete informace, které se vztahují k daním, daňové tiskopisy, předpisy a vyhlášky.
Detail předmětu - Mezinárodní finance (201098) - VUT v Brně
Podobné jednotky. Finanční strategie v mezinárodním podnikání / Vydáno: (2000) Rizika v mezinárodním obchodě / Hlavní autor: Černohlávková, Eva Vydáno: (1980) Měnový kurz v mezinárodním podnikání / Hlavní autor: Taušer, Josef Vydáno: (2007)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY