Diotima a lvi eBook

Fatimma.cz Diotima a lvi Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Diotima a lvi! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Diotima a lvi a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Diotima a lvi.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,72 MB

ISBN: 9788072721207

POPIS
Diotima a lvi je kniha o bourání a vytváření tradic, kniha o lidské bezbrannosti a lidském poslání. Kdysi dávno v Persii existoval národ, jehož předci byli lvi. Každý rok se mezi tímto národem a lvy vedla rituální válka. Diotima, vnučka Kambýse a dcera Kýra, se jako první žena této války účastní, musí však čelit řadě protivenství. Henry Bauchau nám prostřednictvím Diotimy, jejího strachu, její touhy, divokosti a odvahy přestoupit daný řád, představuje osvícenou moudrost Orientu.
STÁHNOUT ČÍST
Diotima a lvi - Henry Bauchau | KOSMAS.cz - vaše ...
Diotima a lvi. Kdo napsal knihu Diotima a lvi? Autorem je Henry Bauchau. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
Diotima a lvi Bauchau Henry od 107 Kč - Heureka.cz
Diotima a lvi je kniha o bourání a vytváření tradic, kniha o lidské bezbrannosti a lidském poslání. Kdysi dávno v Persii existoval národ, jehož předci byli lvi. Každý rok se mezi tímto národem a lvy vedla rituální válka. Diotima, vnučka Kambýse a dcera Kýra, ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY