Paliativní medicína eBook

Fatimma.cz Paliativní medicína Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Paliativní medicína! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Paliativní medicína a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 1998

NÁZEV SOUBORU: Paliativní medicína.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,47 MB

ISBN: 8071694371

POPIS
Obecná část monografie se týká onkologických i nenádorových onemocnění, a to jak diagnostiky tak terapie vzhledem k paliativní medicíně. Ve speciální části jsou pak podrobně rozebrány nejen principy diagnostiky a léčby symptomů podle jednotlivých orgánů a systémů, ale další kapitoly jsou věnovány problémům etickým, duchovním a emocionálním. Vzhledem k významu tohoto oboru v současné medicíně je věnována pozornost i sociální problematice, domácí péči i stavům terminálním.
STÁHNOUT ČÍST
Oxford Textbook of Palliative Medicine - Oxford Medicine
Paliativní medicína Trendy soudobé onkologie. Svazek 1 Vydavatel Galén ISBN 8085824787 Počet stran 125 Formát 155x225 mm, vázané, černobíle Vydání první, 1998 Cena 320 Kč Specializace Hematoonkologie; MEDICÍNA přejít do obchodu „Nemocný člověk nemůže být objektem cynického ekonomického pragmatismu - předmětem trhu.
What is Palliative Care Guidelines Plus
Palliative care (derived from the Latin root palliare, or "to cloak") is an interdisciplinary medical caregiving approach aimed at optimizing quality of life and mitigating suffering among people with serious, complex illness. Within the published literature, many definitions of palliative care exist; most notably, the World Health Organization describes palliative care as "an approach that ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY