Líbáš jako Bůh i ďábel eBook

Fatimma.cz Líbáš jako Bůh i ďábel Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Líbáš jako Bůh i ďábel! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Líbáš jako Bůh i ďábel a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Líbáš jako Bůh i ďábel.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,60 MB

ISBN: 9788024251264

POPIS
V knize Líbáš jako Bůh líčí autorka Marie Poledňáková s humorem a laskavou ironií osudy sympatické profesorky francouzštiny Heleny. Soužití v jednom bytě s bývalým manželem Karlem je přinejmenším problematické a nečekaný romantický vztah k lékaři Františkovi, započatý za vskutku dramatických okolností, komplikují problémy členů Heleniny rozvětvené rodiny i Františkova rázná manželka Bohunka. V druhém díle Líbáš jako ďábel se zamilovaný pár tajně vydává na dovolenou do vzdáleného Maroka, ale ani zde jim není dopřáno vytoužené soukromí. Zato o humorné situace a nečekané zvraty není nouze…Stejnojmenné filmové komedie, které Marii Poledňákovou inspirovaly k vytvoření bestsellerově úspěšných románů, zabodovaly také u diváků. Oba filmy v letech 2009 a 2012 vyhrály Českého lva za divácky nejúspěšnější filmy roku a získaly také hlavní ceny na festivalu české filmové a televizní komedie.
STÁHNOUT ČÍST
Líbáš jako Bůh i ďábel - Marie Poledňáková | Kniha na Alza.cz
Líbáš jako bůh je niečo ako tínedžerská komédia pre starších. Situačný humor bol chvíľami dosť násilný aj dookola opakovaný - napríklad Kamila Magálová musela vždy pozhadzovať všetko okolo seba a potkýňať sa ako v nemej groteske, kedykoľvek ju niečo znervóznilo.
Líbáš jako Bůh i ďábel od 94 Kč - Heureka.cz
Všechny informace o produktu Kniha Líbáš jako Bůh i ďábel, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Líbáš jako Bůh i ďábel.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY