Líbáš jako Bůh i ďábel eBook

Fatimma.cz Líbáš jako Bůh i ďábel Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Líbáš jako Bůh i ďábel! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Líbáš jako Bůh i ďábel a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Líbáš jako Bůh i ďábel.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,69 MB

ISBN: 9788024251264

POPIS
V knize Líbáš jako Bůh líčí autorka Marie Poledňáková s humorem a laskavou ironií osudy sympatické profesorky francouzštiny Heleny. Soužití v jednom bytě s bývalým manželem Karlem je přinejmenším problematické a nečekaný romantický vztah k lékaři Františkovi, započatý za vskutku dramatických okolností, komplikují problémy členů Heleniny rozvětvené rodiny i Františkova rázná manželka Bohunka. V druhém díle Líbáš jako ďábel se zamilovaný pár tajně vydává na dovolenou do vzdáleného Maroka, ale ani zde jim není dopřáno vytoužené soukromí. Zato o humorné situace a nečekané zvraty není nouze…Stejnojmenné filmové komedie, které Marii Poledňákovou inspirovaly k vytvoření bestsellerově úspěšných románů, zabodovaly také u diváků. Oba filmy v letech 2009 a 2012 vyhrály Českého lva za divácky nejúspěšnější filmy roku a získaly také hlavní ceny na festivalu české filmové a televizní komedie.
STÁHNOUT ČÍST
Líbáš jako bůh - iDNES.cz
Komedie Marie Poledňákové Líbáš jako Bůh (2009) se v historických tabulkách nejúspěšnějších titulů v České republice umístila na osmém místě s více než devíti sty tisíci diváků (a jako čtvrtý český film). Není tedy divu, že se nyní objevilo volné pokračo…
Líbáš jako Bůh i ďábel - Marie Poledňáková | Kniha na Alza.cz
Líbáš jako Bůh je přesně ten typ filmu, u kterého takzvaně přijdete na jiné myšlenky. Nenutí vás dedukovat, studovat nebo se komplikovaně orientovat v tématu. Naopak přináší pohled na vztahy a životní situace, které s velkou pravděpodobností zažívá každý z nás. Líbáš jako Bůh (česká komedie, romantický, 2009)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY