Rakve lásky eBook

Fatimma.cz Rakve lásky Image

INFORMACE

Rakve lásky je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Ellen Schreiber. Přečtěte si s námi knihu Rakve lásky na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Rakve lásky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,63 MB

ISBN: 9788074131714

POPIS
Může láska k upírovi přestát nástrahy světa? Ravenin dávný sen se konečně splnil! Našla si přítele, který je nejen citlivým gotikem jako ona, ale ještě navíc i princem temnot – upírem, o němž vždycky snila. Jenže jejich štěstí nevydrželo dlouho. Alexander ze svého sídla na Benson Hill zmizel. Zoufalá Raven je však odhodlána ho nalézt, a tak využije nadcházejících jarních prázdnin a vydává se po jeho stopách do sousedního městečka. Při svém pátrání se seznámí s přitažlivým Jaggerem, ze kterého se záhy vyklube upír a navíc Alexandrův zapřísáhlý nepřítel. Raven se vrací se do Dullsville a přestože se jí nakonec podaří svého milého najít, její dobrodružství rozhodně nekončí. Právě naopak. Autorka románu Ellen Schreiber mistrně spojila romantiku s humorem a vytvořila tak příběh, který si získá srdce každé dospívající dívky snící o svém upírovi. Podle její předlohy také vznikla a v našem nakladatelství vyšla úspěšná trilogie Upíří polibky: Pokrevní příbuzní, kterou si zamilovali mnozí příznivci mangy i upírů.
STÁHNOUT ČÍST
Láska až za hrob - VašeDěti.cz
Upíří polibky 2 - Rakve lásky. Upíří polibky 2 - Rakve lásky. Issuu company logo. Close. Try. Features Fullscreen sharing Embed Analytics Article stories Visual Stories SEO.
Upíří polibky - Rakve lásky od 176 Kč - Heureka.cz
Upíří polibky - Rakve lásky. Vydalo nakladatelství Zoner Press. Autor : Ellen Schreiber Překlad : Markéta Pravdová Rozměry : 146×210 Vydání: 2011 Počet stran: 160 Typ vazby: brožovaná ISBN: 978-80 7413-171-4 Knihu Upíří polibky - Rakve lásky si můžete objednat například zde.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY