Děsivé příběhy 1: Dřevěná míle eBook

Fatimma.cz Děsivé příběhy 1: Dřevěná míle Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Děsivé příběhy 1: Dřevěná míle! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Děsivé příběhy 1: Dřevěná míle a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Děsivé příběhy 1: Dřevěná míle.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,73 MB

ISBN: 9788072226511

POPIS
Jedenáctiletý chlapec jménem Stanley Buggles dostane jednoho dne tajemný dopis, z nějž se dozví, že se stal dědicem šlechtického sídla v ostrovním městečku Crampton Rocku.Prastrýce admirála, jenž mu majetek zanechal, jakživ nespatřil, ale vydá se na cestu a octne se v domě a městečku víc než děsivém. Postupně se dozvídá víc a nestačí se divit: v ulicích po setmění řádí vlkodlak, na blatech je nebezpečno – a v jedné podivné krčmě se scházejí dokonce piráti! Stanley se postupně ocitá v centru nebezpečných událostí a nejen jemu jde doslova o krk. . .Příběh plný napětí je provázen půvabnými obrázky, nezapomíná na humor a čtese s velikým okouzlením.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Dřevěná míle | Fantasyobchod.cz
Kniha: Děsivé příběhy 1: Dřevěná míle (Chris Mould). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!
Kniha: Dřevěná míle - Chris Mould | Knihy.ABZ.cz
Zlatý labyrint - Děsivé příběhy 6 2015; Děsivé příběhy 1: Dřevěná míle 2009; Děsivé příběhy 2: Ledová ruka 2010; Děsivé příběhy 4: Kletba Darklingů 2011; Děsivé příběhy 3: Stříbrná truhla 2010; Pašerácký důl - Děsivé příběhy 5 2014; všech 6 knih autora. Kniha Děsivé příběhy 1: Dřevěná míle je v
SOUVISEJÍCÍ KNIHY