Jižní vítr eBook

Fatimma.cz Jižní vítr Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jižní vítr! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jižní vítr a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Jižní vítr.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,50 MB

ISBN: 9788024340364

POPIS
Brittany Addison jako jediná přežila ztroskotání lodi u břehů Tahiti. Tam vyrostla díky péči lékařky Rotaney a své krajany opět uviděla až po šesti letech života na rajském ostrově, když na ostrov připlul se svou lodí James Cook. Brittany se připojila k dobrodružné expedici a zamilovala se do tajemného Zacharyho Hickse, prvního důstojníka lodi Endeavour. Její láska však musí zůstat utajena, protože někteří z námořníků mají zlé úmysly, navíc Tupia, tahitský šaman, pokládá cestu za prokletou. Jen Britanina láska a odhodlanost mohou kletbu prolomit, aby posádku na dlouhé cestě provázela šťastná hvězda...
STÁHNOUT ČÍST
Jižní vítr / M. Hoffmann. - YouTube
Koupit Koupit eknihu. Brittany Addison jako jediná přežila ztroskotání lodi u břehů Tahiti. Tam vyrostla díky péči lékařky Rotaney a své krajany opět uviděla až po šesti letech života na rajském ostrově, když na ostrov připlul se svou lodí James Cook.
Radek Tomášek - Jižní vítr - text - KaraokeTexty.cz
Srbský režisér Miloš Avramović (nar. 1978) zpracoval v gangsterském thrilleru Jižní vítr, který se doma překvapivě stal jedním z nejúspěšnějších srbských filmů, vlastní zážitky z divokých 90. let. - Petar Maraš pracuje jako špičkový zloděj luxusních aut pro svého šéfa Cara.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY