Malířství eBook

Fatimma.cz Malířství Image

INFORMACE

Hledáte knihu Malířství? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2004 a autorem je Volker Gebhart? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: Malířství.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,35 MB

ISBN: 8025102866

POPIS
Přínosem tohoto přehledu vývoje malířství od starověku až po současnost je především hledání vzájemných souvislostí mezi díly jednotlivých období dějin umění. Čtenář je seznámen s fakty ze života malířů a zároveň jsou mu srozumitelným způsobem vysvětleny také důvody, které vedly ke konkrétní podobě uměleckého díla. Český čtenář jistě ocení u nás ještě stále málo známé nové přístupy k rozboru a interpretaci obrazů. Autor knihy se snaží pomocí přehledných časových os zasadit vznik malířských děl do historických souvislostí, čímž usnadňuje porozumění souvislého textu. Ten je doplněn nejen kvalitními reprodukcemi probíraných děl, ale také vysvětlením různých malířských technik. Čtenáři s hlubším zájmem v knize naleznou rovněž komentáře ke slavným pracím z oboru dějin umění a kultury. Malá encyklopedie malířství je vhodná jak pro laiky z řad zájemců o výtvarné umění, tak pro profesionály, kteří zde rychle naleznou potřebnou informaci.
STÁHNOUT ČÍST
malíři, malířství
Malířství Hříbek Dyjákovice u Znojma, Jihomoravský kraj. Malířské, natěračské, lakýrnické a tapetářské práce. Kvalitní a poctivá rodinná tradice.
PDF Renesance malířství a sochařství
PŘEMYSL ŠLECHTA - Malířské a natěračské práce. Vítejte... Pokud si s barvou a štětcem nevíte rady nebo pouze nemáte čas, obraťte se profesionálního malíře a natěrače.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY