Elegie z Duina eBook

Fatimma.cz Elegie z Duina Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Elegie z Duina! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Elegie z Duina a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2001

NÁZEV SOUBORU: Elegie z Duina.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,82 MB

ISBN: ",

POPIS
Básnická skladba, která patří k nejstrmějším vrcholům světového písemnictví. Uchvacuje svou promyšlenou symbolikou a bohatstvím osobitých metafor. Elegie z Duina vychází v překladu Jiřího Gruši.
STÁHNOUT ČÍST
Elegie z Duina, Sonety Orfeovi (Rainer Maria Rilke ...
Elegie z Duina / Sonety Orfeovi - Rainer Maria Rilke . Rilkovo vrcholné dílo Elegie z Duina začalo vznikat počátkem roku 1912. Autor se tehdy na pozvání Marie Thurn-Taxisové uchýlil na zámek Duino nedaleko Terstu. Zde se začaly rodit básně, jejichž vznik autor vnímal doslova jako božské vnuknutí.
Rainer Maria Rilke: Elegie z Duina, Sonety Orfeovi cena od ...
Český-jazyk.cz - HLEDANÝ VÝRAZ: Elegie z Duina. Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz, omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.. Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY