Hříšný slib eBook

Fatimma.cz Hříšný slib Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Hříšný slib! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Hříšný slib a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Hříšný slib.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,10 MB

ISBN: 8086508617

POPIS
Vyplašená a nezkušená Elizabet přichází za prostopášným Nikolasem Warringem, aby jí pomohl. Nikolase všichni znají jako bezcitného sukničkáře, jenž byl navíc obžalován z vraždy a o vlásek unikl provazu. Nikolas souhlasí, aby i se svou tetou zůstala na jeho sídle. Za jediného předpokladu - že se mu nijak nebude plést do jeho zaběhnutého požitkářského života a bude se držet stranou. Sám však cítí, jak ho křehká, ale vnitřně silná Elizabet přitahuje, a snaží se svůj zájem co nejvíc skrýt. Navíc musí Elizabet chránit před svými “pochybnými” přáteli, kteří ho často navštěvují. Je jasné, že oba hrdinové to nebudou mít nijak snadné, protože jsou jako oheň a voda.
STÁHNOUT ČÍST
Clayton: Hříšný slib - Kat Martin | Databáze knih
Hříšný slib / Jednotky; Vytvořit citaci; Zaslat SMS; Poslat e-mailem; Exportovat záznam. Exportovat do RefWorks; Exportovat do EndNoteWeb; Exportovat do EndNote; Přidat do oblíbených; ... Hříšný kanec / Autor: Monyová, Simona, 1967-2011 Vydáno: (2009) Velvet Montgomery. ...
January Jones | ČSFD.cz
Hříšný slib. Kdo napsal knihu Hříšný slib? Autorem je Kat Martin. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY