Alchymista eBook

Fatimma.cz Alchymista Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Alchymista! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Alchymista a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Alchymista.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,19 MB

ISBN: 9788025706848

POPIS
Román Alchymista – největší brazilský bestseller všech dob – byl dosud přeložen do 34 jazyků a prodalo se ho na 10 milionů výtisků. Takřka pohádkové vyprávění o cestě španělského pastýře za zakopaným pokladem, vycházející z příběhu o splněném snu ze sbírky Tisíc a jedna noc, je zároveň výzvou k naplnění vlastního osudu i poznáním posvátnosti světa, v němž žijeme. Na cestě za oním dvojím pokladem, plné zkoušek a důležitých setkání, je třeba dbát všech znamení a s neustálou trpělivostí a odvahou ( jako alchymista sledující proměnu obyčejného kovu ve zlato) přetvořit samu svou osobnost.
STÁHNOUT ČÍST
Alchymista - Paulo Coelho | Databáze knih
Alchymista. Solnični 245/14, vchod z ulice Opletalova, 602 00 Brno - Česká Republika +420 777 733 103
Alchymista - Paulo Coelho | Knihy Dobrovský
Cukrárna Alchymista je vytvořena v retrostylu, který navazuje na prvorepublikové kavárny. Nabízí příjemné prostředí v dřevem obložených prostorách, jež navrhl arch. Martin Stránský. Prostoru dominuje nástropní malba Jana Kristoforiho, symbolizující alegorii alchymie. Součástí je i romantická zahrada ve vnitrobloku.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY