Háčkované šperky eBook

Fatimma.cz Háčkované šperky Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Háčkované šperky! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Háčkované šperky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Háčkované šperky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,95 MB

ISBN: 9788090471825

POPIS
Kniha Háčkované šperky - Lenčino háčkování je tentokráte plné módních šperků, které připravila Lenka Bednářová.Kniha nabízí návody a tipy na háčkovanou bižuterii, která se stane módním trendem sezóny. Originální háčkované doplňky jsou vhodné jak na pláž tak i na večerní party. Od roztomilých modelů po luxusní šperky to všechno nachystala známá lektorka háčkování Lenka Bednářová pro kolekce náhrdelníků, náušnic, náramků a jiných doplňků.
STÁHNOUT ČÍST
Háčkované a pletené šperky - pinterest.com
Háčkované šperky . V této kategorii najdete háčkované špeky (náhrdelníky, náramky i náušničky), háčkované pevným okem i krátkým sloupcem. Najdete zde i háčkovaná pouzdra na mobilní telefon. Korálky na háčkování používám, které jsou u nás dostupné na trhu, v širokém výběru barev, velikostí i tvarů.
Háčkování návody
Uháčkovat si můžeme originální čepice, šály, šátky i originální šperky, kabelky nebo tašky. Vyrobit můžeme úžasné čepičky, oblečení, hračky a doplňky pro děti. Velmi krásné a dekorativní jsou také polštářky, deky, koberce, různé košíčky a další moderní háčkované bytové dekorace a doplňky.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY