Sebeobrana na ulici eBook

Fatimma.cz Sebeobrana na ulici Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Sebeobrana na ulici! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Sebeobrana na ulici a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Sebeobrana na ulici.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,50 MB

ISBN: 8024724409

POPIS
Kniha seznamuje čtenáře bez ohledu na věk a sportovní zdatnost se způsoby sebeobrany, které lze využít při napadení na ulici nebo v parku, tj. "v boji zblízka". Autoři vycházejí z jednoduchých technik, vhodných i pro laiky, které jsou rozděleny podle jednotlivých typů útoku, např. úchopy, údery, kopy, škrcení až po útok holí, nožem a ohrožování krátkou střelnou zbraní. Výklad je zaměřen především prakticky a pro lepší názornost a srozumitelnost je každá technika přiblížena fotodokumentací s popisy. Čtenáři jsou seznámeni i s příslušnými informacemi týkajícími se právního výkladu nutné obrany, krajní nouze a oprávněného použití zbraně.
STÁHNOUT ČÍST
Sebeobrana na ulici - Bedřich Rýč,Veronika Petrů | Knihy ...
Sebeobrana na ulici e kniha. Nalezeno: 308 produktů. HOROVÁ LADISLAVA Obrázkové čtení-Na ulici . Veselá knížka plná roztomilých obrázků děti prostřednictvím příběhů jedné rodiny seznámí s nejznámějšími dopravními značkami a situacemi, s nimiž se mohou setkat v ...
Sebeobrana na ulici - Bedřich Rýč; Veronika Petrů | Knihy ...
Elektronická kniha Sebeobrana na ulici Bedřich Rýč, Veronika Petrů - Sebeobrana na ulici Otevřít stranu 99
SOUVISEJÍCÍ KNIHY