Sfinga eBook

Fatimma.cz Sfinga Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Sfinga! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Sfinga a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Sfinga.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,50 MB

ISBN: 9788024230146

POPIS
Mladá americká egyptoložka Erika Baronová je poprvé v Káhiře a hned se stane svědkyní zločinu: tři muži zavraždí majitele starožitnictví a zmizí spolu s překrásnou sochou faraona Setiho I. Vyděšená Erika se vzápětí seznámí se zámožným milovníkem starověkého umění, který ji ujistí, že vrahy vypátrá a ukradenou sochu najde. Zakrátko Eriku v hotelu navštíví i místní vysoký vládní úředník a vyptává se, co v Egyptě dělá a jestli hodlá nakupovat starožitnosti… Přes varování tří mužů, kteří se ucházejí o její přízeň, se nakonec Erika pustí do pátrání na vlastní pěst. Podaří se jí uniknout ze sítí černého trhu a překonat citový zmatek?
STÁHNOUT ČÍST
Rozluštěné poklady: Sfinga — Česká televize
Ledová sfinga nabízí jeden z možných závěrů Pymových dobrodružství. RyonMathrin. 4 29.06.2018. Vernea miluji a tak jsem se pustil i do méně známého titulu. Nebylo to špatné, ale k dalšímu přečtení to neláká. Až teď jsem se dozvěděl, že kniha se pokoušela navázat na postavu z jiné knihy od Poea.
Tajemství Velké sfingy
sfinga sfingy genitiv: sfingy sfing dativ: sfinze sfingám akuzativ: sfingu sfingy vokativ: sfingo sfingy lokál: sfinze sfingách instrumentál: sfingou sfingami význam .
SOUVISEJÍCÍ KNIHY