Osada Havranů - U Veliké řeky eBook

Fatimma.cz Osada Havranů - U Veliké řeky Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Osada Havranů - U Veliké řeky! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Osada Havranů - U Veliké řeky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Osada Havranů - U Veliké řeky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,10 MB

ISBN: 9788000052021

POPIS
Edice Z letopisů Eduarda Štorcha uvádí nejlepší díla slavného autora v novém ilustrovaném vydání!V Osadě Havranů a v novele U veliké řeky Eduard Štorch volně navazuje na svou vizi pravěkého světa, tak jak ji započal v románu Lovci mamutů. Ač se jedná o tituly méně známé, svou čtivostí a kvalitou přesvědčí každého čtenáře.Štorch nás tentokrát uvádí do mladší doby kamenné, dob prvních osadníků a zemědělců v českých zemích. V sérii dobrodružných příběhů přibližuje způsob života našich předků – nepřetržitý boj o přežití, odolávání neustálému nebezpečí a v neposlední řadě též snahu o harmonické soužití s přírodou.Tato kniha tak představuje nejen lákavou pouť do minulosti lidstva, nýbrž také vhled do českých dějin, který svými jedinečnými ilustracemi doprovází Zdeněk Burian. Doslov Karla Sklenáře osvětluje okolnosti vzniku obou děl a uvádí je do širších okolností literárních i odborných. Z důvodu ucelení časové chronologie díla Eduarda Štorcha vycházejí oba příběhy vůbec poprvé společně a podtrhují tak záměr edice.
STÁHNOUT ČÍST
Osada Havranů U Veliké řeky / Nejlevnější knihy
O čem je kniha Osada Havranů, U Veliké řeky? V Osadě Havranů a v novele U Veliké řeky Eduard Štorch volně navazuje na svou vizi pravěkého světa, tak jak ji započal v románu Lovci mamutů. Ač se jedná o tituly méně známé, svou čtivostí a kvalitou přesvědčí každého čtenáře.
Osada Havranů - U Veliké řeky - Knihkupectví Luxor
Osada Havranů - U Veliké řeky Eduard Štorch. 5,0 ( 1) Edice Z letopisů Eduarda Štorcha uvádí nejlepší díla slavného autora v novém ilustrovaném vydání! V Osadě Havranů a v novele U Veliké řeky Eduard Štorch volně navazuje na svou vizi pravěkého světa, tak jak ji započal v románu Lovci mamutů. Ač se jedná o tituly ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY