Neklidná figura eBook

Fatimma.cz Neklidná figura Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Neklidná figura! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Neklidná figura a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Neklidná figura.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,77 MB

ISBN: 9788024634289

POPIS
Kniha vychází u příležitosti stejnojmenné výstavy, pořádané ve dnech 4. května až 25. září 2016 v Galerii hl. města Prahy. Obsahuje statě Petra Wittlicha, Sandry Baborovské a Marie Rakušanové trasující vývoj a význam českého sochařství na přelomu 19. a 20. století, a vybrané dobové texty, pomáhající přiblížit myšlenkové milieu tohoto vývoje. Obrazový doprovod je tvořen fotografiemi ze sochařských pozůstalostí a přináší tak jedinečný pohled sochaře na vlastní dílo.
STÁHNOUT ČÍST
Neklidná figura | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách
Hledáte Neklidná figura od Petr Wittlich,Sandra Baborovská? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR
Neklidná figura (Sandra Baborovská, Petr Wittlich ...
Neklidná figura - Exprese v českém sochařství 1880-1914 / The Restless Figure - publikace. open publication. Karel Kuklík: Fotografický dialog s krajinou / A Photographic dialogue with the Landscape - katalog/catalogue. open publication. Start Up VI (2016-2017) open photo.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY