Neklidná figura eBook

Fatimma.cz Neklidná figura Image

INFORMACE

Hledáte knihu Neklidná figura? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2016 a autorem je Petr Wittlich? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Neklidná figura.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,13 MB

ISBN: 9788024634289

POPIS
Kniha vychází u příležitosti stejnojmenné výstavy, pořádané ve dnech 4. května až 25. září 2016 v Galerii hl. města Prahy. Obsahuje statě Petra Wittlicha, Sandry Baborovské a Marie Rakušanové trasující vývoj a význam českého sochařství na přelomu 19. a 20. století, a vybrané dobové texty, pomáhající přiblížit myšlenkové milieu tohoto vývoje. Obrazový doprovod je tvořen fotografiemi ze sochařských pozůstalostí a přináší tak jedinečný pohled sochaře na vlastní dílo.
STÁHNOUT ČÍST
Neklidná figura - Exprese v českém sochařství 1880-1914 ...
Taneční instalace choreografky Nadine Beaulieu Neklidná figura rozpohybuje ve čtvrtek a v neděli právě probíhající výstavu Neklidná figura / Exprese v českém sochařství 1880-1914 v Galerii hlavního města Prahy na Mariánském náměstí. Divákovi tak nabídne možnost vnímat expresi v umění přelomu 19. a 20. století prostřednictvím lidského těla v pohybu.
Neklidná figura - Karolinum
Neklidná figura. Kdo napsal knihu Neklidná figura? Autorem je Sandra Baborovská, Petr Wittlich. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY