Kolotoč eBook

Fatimma.cz Kolotoč Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Kolotoč! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Kolotoč a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Kolotoč.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,28 MB

ISBN: 9788073841843

POPIS
Prue je inteligentní a nezávislá dívka, také umělecky založená, ale její současný život jí připadá nudný. Když ji matka navíc začne nutit do konvenčního manželství, uchyluje se k tetě do Cornwallu. Zde se seznámí s mladým atraktivním umělcem, který ji zaujme, a proto se rozhodne vypátrat, jaké starosti jej sužují.Autorka vypráví o úniku ze života příliš usazeného a předvídatelného a o cestě za vzrušením, novými možnostmi a přísliby lásky - o kolotoči života, který jen ona dokáže tak dokonale vyjádřit.
STÁHNOUT ČÍST
KOTOLOČ | Ručně vyráběné dřevěné kolotoče nad postýlku
Ten kolotoč, proti nám je cirkus nic, to co si na mě řvala mi teď zkus říct. Pomalu v klidu už to nehroť víc, dva prsty nahoru a teď world peace. Jakej peace, řeklas peace mam v píči, co jsme budovali rok se ti podařilo zničit, za den. Nevěřim, že kvuli tobě cvičim, zadek.
kolotoč - anglický překlad - slovník bab.la
Kolotoč nad postýlku pomůže vašemu miminku klidně a nerušeně spát. Až vaše děťátko odroste, můžete kolotoč používat jako hudební projektor na cesty nebo na stůl. Uložit ke srovnání
SOUVISEJÍCÍ KNIHY