Krásné vlasy eBook

Fatimma.cz Krásné vlasy Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Krásné vlasy! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Krásné vlasy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Krásné vlasy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,25 MB

ISBN: ",

POPIS
Atraktivní účes může udělat z nenápadné dívky přitažlivou slečnu a z hezké dívky krasavici. Jen je třeba vědět, jak na to. Marie Neumanové a fotografka Angela Coppolová vám poradí, jak vytvořit na hlavě účes k nejrůznějším příležitostem: do školy, na hřiště, do kina, na večírek, na diskotéku nebo na první rande. Důležitá je i správná péče o vlasy a nesmíme zapomenout ani na vkusné doplňky. Inspiraci v knize Krásné vlasy možná najdou i vaše maminky. Barevné fotografie a ilustrace.
STÁHNOUT ČÍST
Krásné vlásky | Rady a tipy nejen pro krásné vlasy
Revitalon Forte: Pro krásné a silné vlasy; Revitalon Forte představuje účinný doplněk stravy pro krásné a silné vlasy.Extra silné složení nabízí 18 účinných látek v každé kapsli, které vyživují vlasy přímo od kořínků.Jedná se o unikátní kombinaci vyváženého množství rostlinných extraktů, vitaminů, minerálních látek a důležitých aminokyselin ...
Vlasy jako topmodelka? 4 tipy pro zdravé a krásné vlasy
Zdravé vlasy Přeslička, kopřiva, biotin a zinek přispívají k udržení normálního stavu vlasů, napomáhají je tak udržovat zdravé - přirozeně krásné. Mineralizace a ochrana před volnými radikály Přeslička podporuje normální mineralizaci vlasů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY