Jsem holka eBook

Fatimma.cz Jsem holka Image

INFORMACE

Jsem holka je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Roberta Giommi. Přečtěte si s námi knihu Jsem holka na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Jsem holka.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,88 MB

ISBN: 9788020420817

POPIS
Jak přicházejí děti na svět a co tomu předchází? Čím vším se liší chlapci od děvčat a jak se měníme tělesně i duševně, když rosteme? Co je to láska? Na tyto a další základní, avšak mnohdy nelehké otázky se snaží autorka odpovědět jasnou, srozumitelnou a hlavně hravou formou tak, aby jí rozuměli ti nejmenší. Kniha je založena na veselých, barvami hýřících ilustracích a krátkých textech, a má zcela originální řešení. Je rozdělena na dva oddíly – jeden o dívkách, druhý o chlapcích – které začínají každý z jedné strany knihy a uprostřed se stýkají. Je tedy jedno, z kterého konce začnete, vždy se dozvíte něco zajímavého!
STÁHNOUT ČÍST
BibiBum - Holka modrooká - české lidové písničky pro děti ...
Jsem slušná holka,vole. 1 624 To se mi líbí · Mluví o tom (10). Ahoooj vítej na naší stránce! :)) Zde budeme přidávat všelijaké příspěvky a taky si občas zahrajeme nějaké hry! :)
Jsem holka z vesnice, říká bývalá královna krásy Eliška ...
Masturbace nebo co to je? 4 roky holka.. Holky já jsem totálně v šoku . V pokojíčku pár minut ticho, to je vždycky špatně. Tak tam potichu jdu a naše malá gatě dole a rve si „tam" takovou tyčku, chemické světlo, co má na noc místo lampičky.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY