Brigita eBook

Fatimma.cz Brigita Image

INFORMACE

Brigita je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Hana Rebeka Šiander. Přečtěte si s námi knihu Brigita na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Brigita.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,83 MB

ISBN: 9788087408063

POPIS
Brigita Benešová, šedesátiletá hrdinka, obětovala celý život rodině, výchově dcer a povolání zdravotní sestry, které si zvolila už ve svém dětství. Snažila se vyjít vstříc lidem kolem sebe a přizpůsobovala se všem situacím. S odchodem do důchodu se Brigita ocitá na prahu nové životní etapy. Penze, na kterou se těšila, se postupně stává utrpením. Brigita vezme život do vlastních rukou a navzdory rodině si najde zaměstnání na starém sídle rodiny Kleinových. Práce zahradnice jí přinese do života radost, štěstí, ale také lásku, v kterou už nedoufala.
STÁHNOUT ČÍST
Brigita - Wikipedie
Brigita Zemen. Mám za sebou sice divadelní teorii a kritiku na pražské DAMU, ale když se osud rozhodl, že už jsem se nastudovala dost a přivál mi ke škole ještě muže a syna, nastal čas odložit kulturu stranou a začít se věnovat ženským tématům. A protože se mi pleť ani postava těhotenstvím zrovna nevylepšily, stal se ...
Studio Brigita
Studio Brigita v Chomutově nabízí příjemné prostředí pro relaxaci, občerstvení, možnost zakoupení BIO certifikované kosmetiky, vlasové kosmetiky, doplňků k manikůře a nehtové modeláži. Navštivte nás a využijte kompletní služby v oblasti péče o tělo, v jednotlivých kategoriích naleznete přesný popis služeb.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY