Podoba lásky eBook

Fatimma.cz Podoba lásky Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Podoba lásky! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Podoba lásky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Podoba lásky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,25 MB

ISBN: 8023990535

POPIS
Reprezentativní výběr klasických černobílých a tónovaných fotografií, mapující dvacetiletou tvorbu Sáry Saudkové. Zachycuje její vývoj na cestě k hravé, eroticky laděné fotografii se silným osobním nábojem. SS prostřednictvím svých fotografií vypráví emotivní příběhy lásky, hledání, smutku, touhy a vášně. Pracuje s modely jakéhokoliv věku a tvarů a váhy, protože jsou uvěřitelní, atraktivní a mnohem zajímavější než zaměnitelné a unylé míry profesionálních modelů a modelek. Jejich těla jsou jako knihy, ve kterých autorka náruživě listuje a čte a zaznamenává jejich šťastné i dramatické příběhy do svých negativů. Sama říká, že fotografie je zázrak, který dokáže zastavit čas a uchovat navždy vzpomínky na to, co milujeme, na čem nám záleží a co spolehlivě pomine.
STÁHNOUT ČÍST
Podoba lásky - YouTube
Podoba lásky - Sára Saudková Reprezentativní výběr klasických černobílých a tónovaných fotografií, mapující dvacetiletou tvorbu Sáry Saudkové. Zachycuje její vývoj na cestě k hravé, eroticky laděné fotografii se silným osobním nábojem.
Podoba lásky - Vyhledávání na Heureka.cz
(podoba lásky : [Staroměstská radnice v Praze, 2. dubna - 13. května 2007, Křížová chodba a Rytířský sál) Předmětná hesla Saudková, Sára, 1967-Umělecká fotografie - Česko - 21. stol. Umělecký akt. Kniha je zařazena v kategoriích Naučná literatura > Uměn í > Umělecká ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY