Mamutov eBook

Fatimma.cz Mamutov Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Mamutov! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Mamutov a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Mamutov.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,95 MB

ISBN: 9788090602786

POPIS
V knížce Hejkalov jste se seznámili s profesorem Arnoštem Hejhulou a jeho dobrodružstvími, která zažil v podivné vesničce, kde potkal nejen hejkaly, ale i tuneláky a řadu dalších zvláštních bytostí. Od hejkalů si přivezl lahvičku s tajemnou modrou tekutinou. A náhoda tomu chtěla, že se díky této modré lahvičce profesor Hejhula i s celou svojí vědeckou pracovnou ocitl v pravěku mezi mamuty a pravěkými lidmi. Zjišťuje, že to tehdy v dávnověku bylo úplně jinak, než si celý svůj život myslel, a navíc odhaluje nejtajemnější tajemství hejkalů. Nakonec se šťastně vrací domů. Alespoň si to v první chvíli myslí.
STÁHNOUT ČÍST
Lovci mamutů - YouTube
KEMP MAMUTOV , Chrastice 100,Staré Město,78832 Staré Město pod Sněžníkem
Kemp Mamutov - Staré Město okr. Šumperk | DoKempu.cz
Kniha: Mamutov -- Volné pokračování knihy Hejkalov - Renata Petříčková; Michal Vaněček Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY