Jóga podle ročních období eBook

Fatimma.cz Jóga podle ročních období Image

INFORMACE

Hledáte knihu Jóga podle ročních období? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2008 a autorem je Olga Krumlovská? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Jóga podle ročních období.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,77 MB

ISBN: 9788073608323

POPIS
Nová kniha Olgy Krumlovské je ideální návod pro každého, kdo si chce vypěstovat a až do vysokého věku udržet dobrou fyzickou kondici, duševní svěžest a psychickou odolnost vůči každodenním nástrahám života. Je určena pro začátečníky i pro pokročilé cvičence, pro zdravé, stejně jako pro ty, kteří se chtějí zbavit problémů nebo alespoň zmírnit jejich projevy. Originální je přizpůsobení cvičebních sestav ročním obdobím, jejich předností jsou přesně daná pravidla, pořadí cviků, způsob stravování a určení dalších potřeb organismu na podporu zdraví a aktivity.
STÁHNOUT ČÍST
Jóga pro zdraví podle ročních období - jarní očista a ...
Jóga podle ročních období S ročními obdobími se kromě vnějšího uspořádání světa a počasí mění i naše vnitřní naladění. Jistě dokážeme rozlišit, že jinak vnímáme léto s jarem a podzim se zimou. Cítíme, že v každém z nich si procházíme určitou etapou, která se promítá i do naší jógové praxe.
Aromaterapie podle ročních období | | Palmknihy - e-knihy ...
Balíček - Čtyři roční období. Střídání ročních období má vliv na naše tělo. Workshop je určen pro všechny, které zajímá, jak žít v souladu s ročním obdobím a jak se nechat inspirovat ročním obdobím k vytvoření lekce jógy. Balíček obsahuje 4 workshopy "roční období" za zvýhodněnou cenu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY