Projekt Coyote eBook

Fatimma.cz Projekt Coyote Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Projekt Coyote! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Projekt Coyote a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

NÁZEV SOUBORU: Projekt Coyote.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,16 MB

ISBN: 8020606874

POPIS
Agresivní, tajně znovu militarizované Japonsko připravuje plán, jak srazit amerického obra na kolena… Ve vzduchu krouží nová zbraň USA – Coyote, bojový superletoun vybavený tak pokročilou technologií, že ho konstruktéři považují za neporazitelný. Ale Japonsko je připraveno změřit s ním síly a vysílá své vlastní letadlo s ohromujícími schopnostmi. Pro plukovníka Toma Wrighta, americké letecké eso, to znamená bojovat s Coyotem za svou zemi i za svůj život proti poslednímu výkřiku japonské bojové i počítačové techniky.
STÁHNOUT ČÍST
Denver Urban Coyote Project - Urban Coyote Initiative, LLC
Ve vzduchu krouží nová zbraň USA - Coyote, bojový superletoun vybavený tak pokročilou technologií, že ho konstruktéři považují za neporazitelný. Ale Japonsko je připraveno změřit s ním síly a vysílá své vlastní letadlo s ohromujícími schopnostmi.
Projekt Coyote - Jim DeFelice | Databáze knih
Válečný thriller o stíhačích zítřka.Agresivní, tajně znovu militarizované Japonsko připravuje plán, jak srazit amerického obra na kolena… Ve vzduchu krouží nová zbraň USA - Coyote, bojový superletoun vybavený tak pokročilou technologií, že ho konstruktéři považují za neporazitelný.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY