Vyděděnci Habsburků eBook

Fatimma.cz Vyděděnci Habsburků Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Vyděděnci Habsburků! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Vyděděnci Habsburků a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Vyděděnci Habsburků.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,29 MB

ISBN: 9788024915081

POPIS
Portréty šesti členů rodiny císaře Františka Josefa, jež žili jako outsideři, protože se odmítli podřídit vůli tvrdohlavého monarchy, řídícího říši zasvěcenou zániku. Otto vrávorá nahý po chodbách hotelu Sacher. Alžběta Marie přijíždí k prvomájovému průvodu v luxusním automobilu. Leopold Ferdinand se postupně žení s dvěma prostitutkami a arcivévoda Ludvík Salvátor, habsburský Diogenes, po léta brázdí moře se svou parní jachtou. Exaltovaná Luise se nechává fotografovat novináři pouze v negližé a „Luziwuzi“, oděný v dámských hadříkách, se opakovaně stará o rozruch.
STÁHNOUT ČÍST
Egghardt, Hanne: Vyděděnci Habsburků : císař nebyl ušetřen ...
VYDĚDĚNCI HABSBURKŮ- skandály v rodině císaře F.J. (6960365510) Vystavit v této kategorii. Aukro Knihy a Časopisy Knihy Odborné Historie Světová historie . Aukro Knihy a Časopisy Knihy Odborné Historie Světová historie . info . Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
VYDĚDĚNCI HABSBURKŮ- skandály v rodině císaře F.J. | Aukro
Kniha: Vyděděnci Habsburků (Egghardtová Hanne)(Hanne Egghardtová) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk
SOUVISEJÍCÍ KNIHY