Vyděděnci Habsburků eBook

Fatimma.cz Vyděděnci Habsburků Image

INFORMACE

Vyděděnci Habsburků je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Hanne Egghardtová. Přečtěte si s námi knihu Vyděděnci Habsburků na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Vyděděnci Habsburků.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,93 MB

ISBN: 9788024915081

POPIS
Portréty šesti členů rodiny císaře Františka Josefa, jež žili jako outsideři, protože se odmítli podřídit vůli tvrdohlavého monarchy, řídícího říši zasvěcenou zániku. Otto vrávorá nahý po chodbách hotelu Sacher. Alžběta Marie přijíždí k prvomájovému průvodu v luxusním automobilu. Leopold Ferdinand se postupně žení s dvěma prostitutkami a arcivévoda Ludvík Salvátor, habsburský Diogenes, po léta brázdí moře se svou parní jachtou. Exaltovaná Luise se nechává fotografovat novináři pouze v negližé a „Luziwuzi“, oděný v dámských hadříkách, se opakovaně stará o rozruch.
STÁHNOUT ČÍST
Děti Marie Terezie - Hanne Egghardt | Databáze knih
Sledovat novinky od tohoto autora. Zpět na seznam autorů. Přečtěte si od tohoto autora...
Kniha: Vyděděnci Habsburků (Hanne Egghardtová) | Martinus
Egghardtová Hanne, Vyděděnci Habsburků: císař nebyl ušetřen opravdu ničeho, n. Ikar, Praha 2011, 167 s. Frais Josef, Reformy Marie Terezie a Josefa II. (nejen v českých a moravských zemích), n. Akcent, Třebíč 2005, 156 s. Galandauer Jan, František Ferdinand d'Este - následník trůnu, n. Paseka, Praha a Litomyšl 2000, 353 s.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY