Korsika eBook

Fatimma.cz Korsika Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Korsika! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Korsika a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Korsika.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,33 MB

ISBN: 9788072176007

POPIS
Tento titul neobsahuje DVD.Průvodce Korsikou je nepřekonatelnou příručkou k návštěvě jednoho z nejúchvatnějších středozemních ostrovů. Sugestivní popisy každého města i přímořského letoviska s aktuálním doporučením nejzajímavějších míst všech cenových relací, kde se lze ubytovat, najíst a napít. Praktické rady k turistickým trasám v žulových horách i zalesněných údolí ostrova.
STÁHNOUT ČÍST
Korsika - GR 20 | CK Kudrna
Korsika, Korsika - Napoleonova perla Středomoří Korsika je největší francouzský ostrov o rozloze 8.700 km2 ležící v západním Středomoří. Na jihu je od italské Sardinie oddělen jen úzkým Bonifáckým průlivem. Korsika nabízí svým návštěvníkům n
Korsika -- informace a zdroje o Korsice
Korsika je ostrov ve Středozemním moři spadající pod Francouzskou republiku, známý jako rodiště Napoleona Bonaparta. Kromě francouzštiny se zde mluví také italsky a místní korsičtinou. Hlavním městem severní části je Bastia. Hlavním městem jižní části a celého ostrova je Ajaccio.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY