Ve špatný čas na špatném místě eBook

Fatimma.cz Ve špatný čas na špatném místě Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Ve špatný čas na špatném místě! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Ve špatný čas na špatném místě a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Ve špatný čas na špatném místě.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,93 MB

ISBN: 9788088225072

POPIS
Ve špatný čas na špatném místě aneb výbor toho nejlepšího, co vás může potkat v hororu! Autoři extrémní literatury z Čech a Slovenska spojili své síly a poslali své hrdiny a hrdinky do nerovného boje s nešťastnými náhodami. Co pěkného se na ně a na vás chystá? Temnota, hrůza, napětí, erotika i záhrobní humor. Třináct autorů, třináct ilustrací, třináct příběhů, které by se nestaly, kdyby některý z nešťastníků nebyl tam, kde neměl zrovna ve chvíli, kdy se to hodilo nejméně.
STÁHNOUT ČÍST
Hanina Veselá - spisovatelka, redaktorka a fotografka
Syrově drsná výpověď nevinně odsouzeného mladého trampa, který se provinil jen tím, že byl ve špatný čas na špatném místě. Poznejte jeho cestu brutálními pracovními tábory v té báječné normalizační době, kdy všichni mlčeli a užívali si populární hudby a veselých filmů.
špatný - ABZ slovník českých synonym
„Ve špatný čas na špatném místě" aneb výbor toho nejlepšího, co vás může potkat v hororu! Autoři extrémní literatury z Čech a Slovenska spojili své síly a poslali své hrdiny a hrdinky do nerovného boje s nešťastnými náhodami. Autoři: Vladimír Zábrodský, Kristina Haidingerová, Ivan Kučera, Jiří Šedý, Mark E ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY