Tetování eBook

Fatimma.cz Tetování Image

INFORMACE

Tetování je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Radek Fiksa. Přečtěte si s námi knihu Tetování na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Tetování.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,25 MB

ISBN: 9788087525005

POPIS
Dlouholetý tatér, šéfredaktor magazínu Bodyart, lektor školícího centra pro budoucí tatéry Vám přináší informace, které potřebujete znát o tetování. Toužíte po tetování a máte spoustu otázek? Právě proto vychází tato kniha. Bourá mýty a předsudky, osvětluje problematiku tetování a vše, co s tím souvisí. Máte zdravotní problémy a nejste si jisti, zda-li na tetování můžete - naleznete informace pro těhotné, diabetiky, lidé trpící kožnímu problémy... Dále velmi důležité návody, jak najít správné a kvalitní tetovací studio. Na co se zaměřit při výběru motivu. Jak se o tetování starat, jak jej chránit, aby bylo stále jasných barev. A v neposlední řadě malá ukázka tetovacího sezení.
STÁHNOUT ČÍST
Vzory a motivy tetování
Tetování očistěte a použité nástroje vyhoďte. Jakmile budete hotovi, nové tetování polijte lihem nebo dezinfekčním roztokem. Použité jehly vyhoďte a přebytečný inkoust vylijte. Nejsou totiž sterilní. V případě, že bude v budoucnu tetování třeba „doladit" novými vpichy, připravíte si novou jehlu i inkoust znovu.
Tetování - Ocko.tv
Tetování je většinou na celý život. Zamyslete se nad motivem, významem i odkazem, který vás bude provázet po spoustu let. Tatéři jsou hráči s fantazií a rádi by dali průchod svým představám, stále však převládá několik motivů, kterých se lidé nechtějí vzdát.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY