Bludiště cti eBook

Fatimma.cz Bludiště cti Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Bludiště cti! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Bludiště cti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Bludiště cti.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,76 MB

ISBN: 9788072527380

POPIS
Vychází k výročí událostí srpna 1968Románové zpracování málo známého případu sebevraždy důstojníka československé armády, který byl autorovým otcemČas není jen abstraktní pojem!Tuto hořce poznanou pravdu napsal otec Kláry a Oldřicha jako slova na rozloučenou předtím, než spáchal sebevraždutýden po invazi vojsk Varšavské smlouvy do Československa. Vzít si život se mu zdálo jako jediné východisko, nechtěl-li zradit svou vlast ani sám sebe.Na historii jedné rodiny, lámané drtivými silami geopolitických událostí, spisovatel Jan Kment mistrně evokuje atmosféru doby, naděje a cíle generace, která v mládí prožila válku, koncentrační tábory a politické převraty. Dospělosti dosahují v dobách čistek a útlaku, ale mají své ideály a věří ve šťastnou budoucnost svých dětí.Autorův literární styl evokuje tehdejší život hlučného velkoměsta i poetického, klidného venkova a s vnitřní opravdovostí vykresluje lidské povahy, třeba jen jednou větou dialogu, popisem hnutí v obličeji, němou reakci, která probíhá kdesi pod povrchem v lidském nitru.
STÁHNOUT ČÍST
Bludiště cti - Jan Kment | KOSMAS.cz - vaše internetové ...
Bludiště cti 2018; Čéťové a zloději 2016; Kniha Bludiště cti je v. Právě čtených: 1x: Přečtených: 4x: Chystám se číst: 4x: Chci si koupit: 1x: Nápověda - Podmínky užit ...
Bludiště cti | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách
Všechny informace o produktu Kniha Bludiště cti - Jan Kment, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Bludiště cti - Jan Kment.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY