Den D eBook

Fatimma.cz Den D Image

INFORMACE

Den D je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Richard Holmes. Přečtěte si s námi knihu Den D na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Den D.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,46 MB

ISBN: 8025109747

POPIS
Den D - historický milník ve vývoji 2. světové války! Prožijte okamžiky největší námořní invaze prostřednictvím unikátních dobových dokumentů. Vojenské mapy, deníky, dopisy či tajné zprávy exkluzivně ze sbírek z celého světa. Muzeum v knize - poznejte historii na vlastní oči. Den D - kniha předního britského vojenského historika obsahuje více než 30 unikátních dobových dokumentů, které jsou vloženy přímo mezi stránky. Čtenář může prožívat nejdramatičtější okamžiky moderní historie prostřednictvím dobových vojenských map, deníků a dopisů zúčastněných vojáků, tajných zpráv, rozkazů a hlášení, které může vzít sám do rukou a rozevřít. Dokumenty jsou ze sbírek Britského válečného muzea a z jiných sbírek z celého světa. DEN D a následující události opět ožívají skrze fotografie a unikátní dokumenty. Den D – největší námořní invaze – nadešel 6. června 1944. Následující bitvy o Normandii a severní Francii, kterých se zúčastnilo přes milion mužů z Británie, USA, Kanady, Francie, Polska a Německa, významně napomohly k porážce nacistického Německa.
STÁHNOUT ČÍST
Krásná Fatmagul, 155. epizoda - Den D | Prima LOVE
Den D - 6.června 1944. Patnáct minut po půlnoci se začali na Saint-Mere-Eglisé snášet první výsadkáři 82. a 101. americké divize. 882 letadel vysadilo 13 000 mužů. Německá protiletadlová palba byla tak prudká, že se některé letouny odchýlily od stanoveného kursu.
Moderní-Dějiny.cz | Den D - vylodění v Normandii 1944
Prvním podnikatelem, který předstoupil před investory, byl Jiří Matějíček, který chce v Portugalsku provozovat surf camp - školu surfování.Projekt měl v pokročilé fázi příprav, měl zajištěného i významného výrobce surfařského oblečení coby sponzora a tak 400 000 za 10 % požadoval hlavně na investici do marketingu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY