Naše kočka eBook

Fatimma.cz Naše kočka Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Naše kočka! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Naše kočka a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Naše kočka.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,52 MB

ISBN: 8072364537

POPIS
Než si pořídíte kočku, zevrubně se informujte o tom, jaká kočka se k vám hodí a na co musíte myslet při jejím výběru. Správný chov a péče: * Co vaše kočka potřebuje, aby se jí vedlo dobře. * Správný chov podle druhu a zdravá výživa. Naučte se rozumět kočce a umět ji zabavit: * Co všechno kočka může, jak získáte její důvěru a jaké hry ji nejvíc baví. Střípky ze světa koček: * Zajímavé informace o životě kočky. * Problémy při chovu kočky a jak na ně správně reagovat. Právní otázky: * Odpovědi na všechny otázky spojené s chovem koček z právního hlediska
STÁHNOUT ČÍST
Zvrací nám skoro sedmdesátiletá kočka - NAŠE HOBBY
Písničky o kočkách - Kočka leze dírou, Krávy, krávy; Říkanky o kočičkách: Naše kočka strakatá; SH: Na mňoukavou kočku - utvoříme kruh. Jedno dítě je uvnitř, oči si zakrývá dlaněmi. Učitelka vybere jedno dítě z kruhu, které mňoukne a dítě uprostřed ho má poznat.
Čím vším nás dokáže překvapit naše kočka - Můjchlupáč ...
Naše kočka nám dělá naschváli Ahoj holky, už jsem zoufalá naše kočka kterou máme 4 roky, strašně hodná, mazlivá a vše bylo vždycky fajn ale poslední dobou nám dělá naschváli ☹️ začala nám čůrat na postel už asi po 2 - 3×pak 2× se nám tam vykadila…za poslední měsíc a půl.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY