Příběhy písní 3 eBook

Fatimma.cz Příběhy písní 3 Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Příběhy písní 3! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Příběhy písní 3 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Příběhy písní 3.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,83 MB

ISBN: 9788074921612

POPIS
První dvě části trilogie Příběhy písní vyšly v letech 2009a 2011. Také ve třetím díle se Michal Bystrov vydává po stopách skladeb, na jejichž původní smysl, osudy či autory se dávno zapomnělo. Na základě ověřených faktů líčí co možná nejpodrobněji a nejpravdivěji historii jejich vzniku, srovnává všechny známé teorie, upozorňuje na staleté omyly a vykresluje prostředí a situace, v nichž se jednotlivé písně zrodily. Zajímá vás, kdo byl Stagger Lee, jak vznikly zlidovělé hity Jižní squadrona (Montgomery), Buráky a Drnová chajda, zda žila, či nežila „drahá“ Nelly Gray, kdo napsal baladu o Jessem Jamesovi, jaká je historie písní Jednou budem dál a Za svou pravdou stát, co všechno složil otec blues W. C. Handy, komu zpíval král dvanáctistrunné kytary Lead Belly ukolébavku Irene, jdi spát a kde se zrodila písnička o kanonýru Jabůrkovi? V této knížce najdete odpovědi.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Příběhy písní 3 - Michal Bystrov | Dobré Knihy.cz
Příběhy písní 3 - Michal Bystrov. První dvě části trilogie Příběhy písní vyšly v letech 2009 a 2011. Také ve třetím díle se Michal Bystrov vydává po...
Příběhy písní 3 (Michal Bystrov) | Detail knihy | ČBDB.cz
Všechny informace o produktu Kniha Příběhy písní 2, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Příběhy písní 2. Příběhy písní 2 od 212 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY