Autoškola - Nové testové otázky eBook

Fatimma.cz Autoškola - Nové testové otázky Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Autoškola - Nové testové otázky! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Autoškola - Nové testové otázky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Autoškola - Nové testové otázky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,72 MB

ISBN: 9788024742908

POPIS
Kniha pro každého, kdo chce úspěšně získat řidičského oprávnění skupiny B. Pomocí kompletního seznamu testových otázek aktualizovaných k 1. 3. 2012 získá čtenář potřebné znalosti k absolvování závěrečných zkoušek. Pro snadnou orientaci jsou jednotlivé tematické bloky otázek odpovídající předmětům výuky v autoškole označeny barevnými hmatníky. Současně je k jednotlivým otázkám přiřazena jejich bodová hodnota a navíc jsou označeny i otázky pro další skupiny, aby se čtenář nemusel učit některé otázky navíc. Na vnitřní straně obálky jsou uvedeny správné odpovědi na otázky.
STÁHNOUT ČÍST
Autoškola 2019 (Aktualizované testové otázky) | Dumknihy ...
Autoškola Nové testové otázky (2013) Faus Pavel. Tištěná kniha. Brožovaná vazba. Titul doprodán. Prolistovat knihu Ukázky z E-knihy. Kniha pro každého, kdo chce úspěšně získat řidičského oprávnění skupiny B. Pomocí kompletního seznamu testových otázek aktualizovaných k 19. 1. 2013 získá čtenář potřebné ...
Autoškola 2019 - Minář Václav | Knihy Grada
Příprava a informace ke zkoušce z předpisů o provozu na pozemních komunikacích a zdravotnické přípravy, na základě zákona č. 247/2000 Sb., o získávání a zdokonalování odborné způsobilosti k řízení motorových vozidel a o změnách některých zákonů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY