Manuál obchodní platformy TWS eBook

Fatimma.cz Manuál obchodní platformy TWS Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Manuál obchodní platformy TWS! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Manuál obchodní platformy TWS a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Manuál obchodní platformy TWS.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,28 MB

ISBN: 0

POPIS
Každý trader by měl perfektně znát a umět ovládat svou obchodní platformu. Manuál obchodní platformy Interactive Brokers vám poskytne detailní přehled o všech jejích funkcích se srozumitelným popisem veškerých nastavení.Obchodní platforma TWS od Interactiv Brokers je navržena tak, aby optimalizovala vaše obchodní aktivity, svým pojetím připomíná tabulkový procesor, což umožňuje multiproduktové obchodování na finančních trzích včetně akcií, opcí, futures, opčních futures, bondů a forexu z jedné obrazovky.Její interface je velmi flexibilní, takže ho lze přizpůsobit všem obchodním stylům, počínaje pouze požadavkem koupit/prodat, až po složité kombinované strategie.Široká paleta tržních příkazů dovoluje obchodovat sofistikované obchodní systémy s maximálním zajištěním přesnosti a bezpečnosti.
STÁHNOUT ČÍST
TWS Platforma - Page 68 - forum.finakademie.cz
Obchodní platforma zajišťuje přímý přístup na více než 100 trhů ve 30 zemích.Investorům umožňuje zadávat více než 60 druhů inteligentních pokynů. Od základních pokynů jako jsou limitní, stop limitní či tržní až k pokročilým pokyny jako ohraničený pokyn, posuvný stop-loss nebo iceberg příkaz. LYNX Trading je aplikace, kterou je nutné stáhnout na počítač.
Goldstarway - Váš nejlepší software pro připojení na burzu
Dobrý den, znovu potřebuji poradit - když chci otevřít TWS (po dlouhodobém bezproblémovém používání), objeví se mi hláška o instalaci Java a TWS nenaběhne. Java jsem odinstaloval původní a nainstaloval novou (viz. ikona na ploše v náhledu), restartoval PC a stále nerozkliknu TWS.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY