Daňové chyby a problémy 2003 – daň z příjmů fyzických osob eBook

Fatimma.cz Daňové chyby a problémy 2003 – daň z příjmů fyzických osob Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Daňové chyby a problémy 2003 – daň z příjmů fyzických osob! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Daňové chyby a problémy 2003 – daň z příjmů fyzických osob a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

NÁZEV SOUBORU: Daňové chyby a problémy 2003 – daň z příjmů fyzických osob.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,53 MB

ISBN: 8024704870

POPIS
Prakticky zaměřená kniha vychází z dlouholetých zkušeností autorky v daňových orgánech a z konkrétních problémů, se kterými se setkává na ministerstvu financí. Jedná se o soubor problémů a chyb, kterých se poplatníci nejčastěji dopouštějí a které mají i podstatný vliv na výši daňové povinnosti. Publikace seznamuje s novinkami ve zdanění příjmů fyzických osob, které jsou platné pro zdaňovací období roku 2002, např. nové daňové přiznání, a upozorňuje i na změny pro rok 2003. Kniha je členěna podle struktury zákona o daních z příjmů a to čtenáři umožní dobrou a rychlou orientaci. Je určena nejen pro daňové odborníky, jako jsou daňoví poradci, auditoři, účetní a finanční poradci, ale i pro širokou podnikatelskou veřejnost.
STÁHNOUT ČÍST
Daň z příjmů fyzických osob 2015 a daňové přiznání za rok ...
1. 2004. Autorka vychází z konkrétních problémů, se kterými se denně setkává na ministerstvu financí. Jedná se o chyby, kterých se poplatníci nejčastěji dopouštějí i v souvislosti s častými novelami zákona o daních z příjmů a které mají podstatný vliv na výši daňové povinnosti. Kniha je členěna podle struktury ...
Daň z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti | Agentura ...
Poplatník daně z příjmů fyzických osob může ve zdaňovacím období dosáhnout celkem pěti dílčích základů daně. Základem daně poplatníka je pak součet všech dílčích základů daně. Pouze u příjmů podle § 7, tedy z podnikání a z jiné samostatné výdělečné činnosti, a podle § 9, příjmů z pronájmu, může vzniknout daňová ztráta.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY