Neuskutečněné plány Druhé světové války 1939-45 eBook

Fatimma.cz Neuskutečněné plány Druhé světové války 1939-45 Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Neuskutečněné plány Druhé světové války 1939-45! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Neuskutečněné plány Druhé světové války 1939-45 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Neuskutečněné plány Druhé světové války 1939-45.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,58 MB

ISBN: 9788024232072

POPIS
Kniha Neuskutečněné plány Druhé světové války popisuje některé z nejzajímavějších vojenských operací, které mocnosti bojující ve 2. světové válce plánovaly, ale z různých důvodů z nich nakonec sešlo. Chronologicky řazené texty seznamují čtenáře s operacemi jako Stratford (britský plán invaze do Skandinávie), Seelöwe (německý plán útoku na Velkou Británii), Kathleen (plán IRA na invazi do Severního Irska), Projekt Z (japonský plán bombardování USA) a mnoha dalšími, které, kdyby se uskutečnily, mohly ovlivnit vývoj války. Text doplňují nově zpřístupněné archivní dokumenty, pozoruhodné fotografie, nákresy a mapy, které dokazují, že šlo o skutečné operace, o jejichž realizaci se vážně uvažovalo. Mezi dokumenty se objevují útržky korespondence mezi veliteli a klíčovými postavami válečného dění a výňatky ze skutečných plánů.
STÁHNOUT ČÍST
Neuskutečněné plány druhé světové války 1939-1945 by Great ...
Neuskutečněné plány druhé světové války 1939-45 - Michael Kerrigan Kerrigan, Michael
Neuskutečněné plány druhé světové války 1939-1945 ...
Kniha Neuskutečněné plány druhé světové války popisuje některé z nejzajímavějších vojenských operací, které Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY