Jóga - Kompletní sada pro cvičení jógy doma eBook

Fatimma.cz Jóga - Kompletní sada pro cvičení jógy doma Image

INFORMACE

Hledáte knihu Jóga - Kompletní sada pro cvičení jógy doma? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2009 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Jóga - Kompletní sada pro cvičení jógy doma.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,92 MB

ISBN: 0

POPIS
Pravidelné cvičení jógy má pozitivní vliv na fyzickou kondici i psychiku člověka, protože vede k uvolnění a vitalizaci těla, duše i mysli: podporuje krevní oběh, zvyšuje pohyblivost kloubů a trénuje svalstvo, uklidňuje nervovou soustavu a zlepšuje držení těla. Tato kniha vám nabízí celou řadu zajímavých poznatků o józe, důležité informace o účincích jednotlivých cviků, a také tipy k vytvoření vlastních sestav. Je balena v dárkové krabici, která obsahuje CD s doprovodnou meditativní hudbou ke cvičení a 40 karet s fotografiemi a srozumitelnými popisy jednotlivých cviků.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Joga Kompletná súprava na cvičenie jogy doma ...
Kompletní sada pro cvičení jógy doma ⚡ Bleskové dodání do druhého dne pro desítky tisíc produktů z největšího online bazaru v ČR. Každý den stovky novinek v nabídce. A přesto, tenhle kousek už si ode mě nekoupíte. Někdo byl rychlejší... Ale nic není ztraceno.
Jóga pro začátečníky od Jógy z obýváku
Kniha Jóga - Kompletní sada pro cvičení jógy doma (příručka+CD+karty s cviky)(autor neuvedený) za skvělou cenu v internetovém knihkupectví moja-kniha.cz. Objevte i další knihy nejlevnější na internetu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY