Pískací kačenka eBook

Fatimma.cz Pískací kačenka Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Pískací kačenka! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Pískací kačenka a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Pískací kačenka.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,71 MB

ISBN: 9788025129944

POPIS
Nová edice mini knížek do vaničky, která potěší zvláště ty nejmenší, se skvěle hodí ke hře při koupání ve vaničce či bazénku. Všechny čtyři knihy – kačenka, želvička, velryba i rybka, obsahují barevné obrázky vodních zvířátek a jejich jména. Navíc vás každá z knížek pobaví malým překvapením: kačenka píská, želvička chrastí, velrybka vystřikuje vodu a rybka se třpytí. S našimi knížkami je koupání opravdová zábava!
STÁHNOUT ČÍST
Kačenka baby pískací gumová do vany v sáčku, 3 barvy ...
II) Jak se rodí pískací kačenka Příprava Vytiskněte obrázky, které znázorňují cestu pískací kačenky, na formát A4 nebo A3. Rozstříhejte kartičky s vysvětlivkami. Vezměte do třídy velkou mapu světa. Nakopírujte odpovídající počet pracovních listů s mapou světa (zdarma ke stažení zde: www.freeworldmaps.net).
Pískací knížka + kačenka - Bambule Království hraček
Všechny informace o produktu Baby Mix pískací knížka do vody kačenka, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Baby Mix pískací knížka do vody kačenka.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY