Aranžování umělých květin eBook

Fatimma.cz Aranžování umělých květin Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Aranžování umělých květin! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Aranžování umělých květin a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Aranžování umělých květin.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,29 MB

ISBN: 8073417499

POPIS
Zhotovte si úchvatné aranže z umělých květin, které dodají styl vašemu interiéru a ani vás nepřijdou příliš draho.Dnes jsou umělé květiny velmi snadno k dostání, bývají antialergické a zcela jednoznačně okouzlující. Mají okvětní lístky tvarované s citem pro detail a věrnost barev, což platí i pro jejich zelené listy, a nadto toho stále častěji platí, že umělé květiny nechápeme pouze jako lacinou náhražku živých. Jsou to plnohodnotné dekorační předměty, pro pohodlí domova stejně důležité jako třeba vhodně umístěný polštář či vkusná stolní lampa. Nejlepší na tom všem nicméně je, že s naším vyčerpávajícím průvodcem pro vás jejich aranžování přestane představovat záhadu.
STÁHNOUT ČÍST
Aranžování umělých květin - Millerová Marcianne ...
JSME firma specializující se na originální bytové dekorace (doplňky) a materiály určené k aranžování. Kromě umělých květin nabízíme také sušené rostliny, plody a proutěné dekorace. DEKFLOR však není pouze o nákupu, ale také o podnětech a tvůrčích jiskrách.
Umělé palmy | UmeleKvetiny-shop.cz
aranžování květin luxusní vazby svatební kytice smuteční kytice dárkové koše aranžování sušiny aranžování umělých květin atypické kytice ovocné, klobásové kytice výzdoba a doplňky interiérů svatební servis hnojiva, chemie
SOUVISEJÍCÍ KNIHY