Aranžování umělých květin eBook

Fatimma.cz Aranžování umělých květin Image

INFORMACE

Hledáte knihu Aranžování umělých květin? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2006 a autorem je Marcianne Millerová? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Aranžování umělých květin.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,71 MB

ISBN: 8073417499

POPIS
Zhotovte si úchvatné aranže z umělých květin, které dodají styl vašemu interiéru a ani vás nepřijdou příliš draho.Dnes jsou umělé květiny velmi snadno k dostání, bývají antialergické a zcela jednoznačně okouzlující. Mají okvětní lístky tvarované s citem pro detail a věrnost barev, což platí i pro jejich zelené listy, a nadto toho stále častěji platí, že umělé květiny nechápeme pouze jako lacinou náhražku živých. Jsou to plnohodnotné dekorační předměty, pro pohodlí domova stejně důležité jako třeba vhodně umístěný polštář či vkusná stolní lampa. Nejlepší na tom všem nicméně je, že s naším vyčerpávajícím průvodcem pro vás jejich aranžování přestane představovat záhadu.
STÁHNOUT ČÍST
Dekflor E-shop - Originální bytové dekorace a materiály ...
JSME firma specializující se na originální bytové dekorace (doplňky) a materiály určené k aranžování. Kromě umělých květin nabízíme také sušené rostliny, plody a proutěné dekorace. DEKFLOR však není pouze o nákupu, ale také o podnětech a tvůrčích jiskrách.
Aranžování a dekorace - Tvořílci.cz
Pro aranžování umělých květin se budou hodit barevné kamínky pro zatížení v nádobách a slabé kovové drátky. Pomohou při stylizování jednotlivých květin, i když umělé stonky mají zpravidla v sobě drátek. Pro zkracování květin se využijete kleště štípačky.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY