Terapie afázie eBook

Fatimma.cz Terapie afázie Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Terapie afázie! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Terapie afázie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Terapie afázie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,64 MB

ISBN: 8073673161

POPIS
Teorie a případové studie Afázie je ztráta schopnosti mluvit a rozumět mluvené řeči po ložiskovém poškození mozku. Kniha přináší přehled teoretických koncepcí afázie (proč a jak vzniká, jak se projevuje), přehled metodik hodnocení (diagnostika afázie) a především terapeutické postupy, které lze efektivně uplatnit v každodenní praxi. Hlavní náplní je podrobný popis v ČR doposud nepublikovaných terapeutických postupů způsobem, který umožňuje, aby je terapeuti (logopedi, psychologové, lékaři) mohli použít v praxi. Terapeutická část práce má charakter "terapeutického manuálu". Kromě popisu terapie obsahuje i případové studie pacientů s afázií. Důležitá je i část věnovaná skupinové terapii afázií - tato terapie je u nás málo známá a málo využívaná. Knihu ocení logopedi, psychologové, lékaři, rehabilitační pracovníci i rodinní příslušníci pacientů s afázií.
STÁHNOUT ČÍST
Afázie, dysartrie, koktavost, breptavost - příznaky ...
Léčba afázie. Terapie závisí na tom, která složka řeči je nejvíce postižena. Pokud pacient špatně vyslovuje, cvičí se převážně výslovnost. Je-li zasaženo porozumění řeči, nácvik se zaměřuje na vybavení si pojmů. Nácvik probíhá po krátkých časových intervalech, několikrát denně.
Logopedie - Klenková Jiřina | Knihy Grada
Terapie afázie Autor Zsolt Cséfalvay. Teorie a případové studie Afázie je ztráta schopnosti mluvit a rozumět mluvené řeči po ložiskovém poškození mozku. Kniha přináší přehled teoretických koncepcí afázie (proč a jak vzniká, jak se projevuje), přehled metodik hodnocen ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY