Trávník eBook

Fatimma.cz Trávník Image

INFORMACE

Hledáte knihu Trávník? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2005 a autorem je Daniela Krajčovičová? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Trávník.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,91 MB

ISBN: 8025105776

POPIS
Mnozí z nás určitě na vlastní kůži pocítili, že vypěstovat takzvaný anglický trávník není jen tak snadné. Jakkoli jste se snažili, stále to nebylo úplně ono. V této publikaci vám chceme vysvětlit, co je podstatou skutečně fungujícího trávníku, proč to s ním není v některých oblastech Česka tak jednoduché, a také vám chceme poskytnout návod jak trávníky zakládat a jak je udržovat.
STÁHNOUT ČÍST
Čím ohraničit záhon, cestu, trávník - Novinky.cz
Není snad žádná zahrada, kde by nebyl alespoň kousek trávníku. Pohled na jeho svěží zelenou barvu uklidňuje a uprostřed zeleně se nám pak mnohem lépe relaxuje. Mít však stále krásný, hustý a svěže zelený trávník, vyžaduje dostatek vhodné péče o něj a kvalitní přípravu půdy při jeho zakládání.
Zš Přerov, Trávník 27
Trávník u luxusního sídla bude určitě jiný než zelený koberec u rodinného domku, kde bydlí rodina s dětmi. Jakou péči potřebuje trávník na jaře Někdo by rád na vlastním pozemku hřiště pro míčové hry, jiný se chce rekreovat u bazénu a další zas chová králíky, pro které potřebuje krmení.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY