Moderní zbraně eBook

Fatimma.cz Moderní zbraně Image

INFORMACE

Moderní zbraně je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Martin J. Dougherty. Přečtěte si s námi knihu Moderní zbraně na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Moderní zbraně.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,70 MB

ISBN: 9788074516054

POPIS
Martin J. Dougherty je úspěšným autorem mnoha knih s válečnou tematikou a věnuje se též bojovým uměním či šermu. Kniha Moderní zbraně obsahuje přes 300 různých zbraňových systémů, které jsou přehledně rozděleny do pěti skupin: vzdušné síly; obrněná bojová vozidla; dělostřelectvo, bomby a řízené střely; námořní síly a ruční zbraně. Na jednotlivých dvoustranách jsou pozoruhodným způsobem srovnávány podobné typy zbraní používané v moderním válečnictví. Kritéria pro posuzování jednotlivých zbraňových systémů se pochopitelně značně liší, neboť každá zbraň disponuje různými vlastnostmi potřebnými pro plnohodnotné plnění úkolů. Barevné diagramy slouží k porovnání různých klíčových vlastností (například maximální rychlosti, doletu, stoupavosti, dostřelu, výtlaku, ráže zbraní či kapacity zásobníků). Kniha obsahuje rovněž kresby srovnávaných zbraní a zajímavé fotografie.
STÁHNOUT ČÍST
PDF RUČNÍ ZBRANĚ AČR - army.cz
ZBRANĚ - databáze zbraní, prodej zbraní, bazar zbraní, střelivo, střelnice, zbrojní průkaz. Legálně držené zbraně v ČR
Perkusní zbraně - Kentaur Zbraně
Moderní zbraně se obvykle skládají z desítek součástí. Zákon o zbraních přesně stanovuje, které části zbraně podléhají registraci - jsou to tzv. hlavní části střelné zbraně : hlaveň, vložná hlaveň, vložná nábojová komora, rám, válec revolveru, pouzdro závěru nebo tělo a závěr.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY