Spojovačky: Český les v 800 tečkách eBook

Fatimma.cz Spojovačky: Český les v 800 tečkách Image

INFORMACE

Spojovačky: Český les v 800 tečkách je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Simona Burešová. Přečtěte si s námi knihu Spojovačky: Český les v 800 tečkách na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Spojovačky: Český les v 800 tečkách.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,28 MB

ISBN: 8594050423602

POPIS
Navštivte český les úplně jinak!Čím se vyznačuje český les? A má své ochránce? Zkuste zákoutí českého lesa objevit pomocí tužky a našich spojovaček. Hravou formou tak poznáte jeho typické zástupce nebo třeba druhy, které z našich lesů (málem) vymizely. Pokud nalistujete poslední stránku, dozvíte se o jednotlivých zástupcích českého lesa drobnou zajímavost, a to i v angličtině a němčině. Kdo ví, třeba vás naše tečkovaná procházka po české lese naladí i na tu opravdovou!
STÁHNOUT ČÍST
Spojovačky Český les v 800 tečkách — Kniha.cz
Kupte knihu Spojovačky Český les v 800 tečkách (Simona Burešová) s 24 % slevou za 112 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
Spojovačky: Český les v 800 tečkách Simona Burešová ...
Spojovačky: Český les v 800 tečkách. Kdo napsal knihu Spojovačky: Český les v 800 tečkách? Autorem je Simona Burešová. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY