Město uprostřed noci eBook

Fatimma.cz Město uprostřed noci Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Město uprostřed noci! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Město uprostřed noci a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Město uprostřed noci.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,74 MB

ISBN: 9788027500024

POPIS
Sci–fi román o životě na pomezí světla a tmy na umírající planetě Leden.„Pokud nám řídí spánek, patří jim i naše sny… A pak už je snadné získat nadvládu nad celým naším životem.“Leden je umírající planeta, rozdělená mezi trvale zmrzlou tmu na jedné straně a nekonečný spalující sluneční svit na straně druhé. Lidstvo se sotva drží při životě v několika prastarých městech postavených v srpcích obyvatelného šera. Ale život uvnitř těchto měst je stejně nebezpečný jako neobyvatelné pustiny, které je obklopují.Studentka a váhavá revolucionářka Sofie, kterou vyhnali do noci, má být podle všeho mrtvá. Vytvoří si však nezvyklé pouto se záhadnými tvory žijícími na noční straně planety a tím si zachrání život. Sofie pak přísahá, že se skryje před světem.Avšak osud má jiné plány — a Sofiina pouť a skupina pochybných existencí, které na své cestě potká, změní celý svět.
STÁHNOUT ČÍST
Město uprostřed noci Host - vydavatelství, s. r. o.
Kniha: Město uprostřed noci (Charlie Jane Andersová). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!
E-kniha: Město uprostřed noci | Knihy.ABZ.cz
Město uprostřed noci; Město uprostřed noci Andersová Charlie Jane „Pokud nám řídí spánek, patří jim i naše sny… A pak už je snadné získat nadvládu nad celým naším životem." Leden je umírající planeta, rozdělená mezi trvale zmrzlou tmu na jedné straně a nekonečný spalující sluneční svit na straně druhé ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY